KURUMSAL ÇALIŞMALAR

Mucit Akademisi olarak eğitim sektöründe çok çeşitli çalışmalarımız bulunmaktadır.
Hizmet yelpazemizi aşağıdaki başlıklardan inceleyebilirsiniz.

Robotik Kodlama Atölye Kurulumu

Akademi olarak kurumsal hizmetler kapsamında talep eden eğitim kurumlarının kendi tesisleri içerisine robot ve kodlama atölyelerinin kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda sunduğumuz hizmetler içerisinde atölye mobilyalarının tespiti ve yerleştirilmesi, kullanılacak eğitim donanımlarının tedariği, eğitim içeriğinin hazırlanması ve içeriğe uygun materyallerin hazırlanması bulunmaktadır.

Atölye kurulumları belirtilen sınıf seviyesine göre değişiklik göstermektedir. bu aşamada anaokulu ve ilkokul atölye kurulumları genel olarak benzerlik gösterirken, ortaokul ve lise atölye kurulumları ise yoğun donanım içermektedir.

İlkokul ve Anaokulu eğitim programları ağırlıkla hazır setler üzerinden gerçekleştirilirken, ortaokul ve lise eğitim programları elektronik temelli olarak hazırlanmaktadır.
Eğitim Döküman ve Materyalleri

Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi. Aliquam erat ac ipsum. Integer aliquam purus. Quisque lorem tortor fringilla sed, vestibulum id eleifend.

Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis.

See projects


Yerinde (Kurumda) Sertifikalı Eğitim

Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi. Aliquam erat ac ipsum. Integer aliquam purus. Quisque lorem tortor fringilla sed, vestibulum id, eleifend justo vel bibendum sapien massa ac turpis faucibus orci luctus non

Nullam wisi ultricies a, gravida vitae, dapibus risus ante sodales lectus blandit eu, tempor diam pede cursus vitae, ultricies eu, faucibus quis, porttitor eros cursu.

See projects