2019 Yaz Etkinliklerimizi tamamladık…

1. Grup Drone Eğitimimizi Gerçekleştirdik.
Haziran 25, 2019
2019-2020 Kış Eğitimi
Ağustos 3, 2019

2019 Yaz Etkinliklerimizi tamamladık…

17 Haziran tarihinde başladığımız 2019 Yaz Etkinliklerimizi tamamladık.

Robotik, Kodlama, Eletkronik, 3D tasarım ve ahşap atölyesi olmak üzere 5 ana başlıkta gerçekleştirilen eğitimlerimize ilgi çok büyük oldu.Ahşap ve elektrik atölyelerinin birleşiminde gece lambası, robotik atölyesinde çizgi izleyen robot, kodlama atölyesinde algoritma çalışmaları, elektrik atölyesinde lehimleme çalışmaları gerçekleştiren öğrencilerimiz hem eğlendikleri hem de öğrendikleri bir çalışma sürecini tamamlamış oldular.

Kurs sürecinin çok faydalı ve kazanımlar ile dolu bir şekilde geçtiğini belirten kurum müdürümüz Esengül Odabaş “Yaz eğitimleri her zaman öğrencilerin tanılanması ve ön yetenek yüklemeleri için ideal zamanlar. Biz Mucit Akademisi olarak yazları her zaman en iyi şekilde değerlendirmeye çalışan bir kurumuz. Bu sene de aynı şekilde oldu ve birbirinden yetenekli öğrenciler kazandık. Umarım bu gençler ile çok daha iyi işler yapacağız.” dedi.

Kurs sonunda başarı sertifikalarını alan öğrencilerimiz Eylül ayı itibarı ile başlayacak olan sertifikasyon eğitimlerinde tekrar buluşmak üzere vedalaştılar.


Please Login to Comment.

1 × 3 =

Mucit Akademisi